Детримакс инструкция по применению

Состав

(на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО); допоміжні речовини: масло сафлорове; оболонка: желатин, гліцерин, вода.

ДЕТРІМАКС® – капсули, що містять вітамін D3 (холекальциферол), який розчиняється в сафлоровій олії, що покращує засвоєння вітаміну D3.

Рекомендации по применению

Дієтична добавка може бути використана за рекомендацією лікаря в раціонах дієтичного харчування дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та людям похилого віку в якості додаткового джерела вітаміну D3 з метою оптимального засвоєння кальцію та фосфору, підтримки нормального функціонування імунної системи, підтримки кісток і зубів у здоровому стані. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Предостережение

Гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D; виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Способ применения и дозы

Дорослим із підтвердженим недостатнім рівнем споживання вітаміну D3 та людям віком після 65 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їди.

Срок употребления

30 днів, в подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.

Форма выпуска

Капсули масою 100 мг (60 або 120 капсул у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці)

Условия хранения

Зберігати у щільно закритій первинній упаковці виробника, в сухому місці, при температурі не вище 30 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Срок годности

3 роки

Производитель

Юнифарм, Инк., (Unipharm, Inc.), Юридический адрес: 350 Пятая авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США; 350 Fifth Avenue, Suite 6701, New York, NY 10118, USA

Адрес производства: 75 Прогресс Лейн, Уотербери, Коннектикут, 06705, США (Manufacturing site: 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut 06705)

Телефон в Украине: +38 044 594 70 00

www.unipharm.ua