Please enable JS

Вітамін D3 називають «вітаміном сонця» - на відміну від інших вітамінів, він у майже не міститься у продуктах харчування, але виробляється клітинами нашої шкіри під впливом ультрафіолетових променів певного спектру.

Більш 81% населення України мають дефіцит вітаміну D3 в організмі.

За результатами епідеміологічного дослідження, яке було проведено в Україні, понад 81% населення України мають знижений рівень вітаміну D3 в організмі*. Однією з причин такої ситуації є географічне положення України. Також великою проблемою є екологічна обстановка в наших містах. Навіть у сонячні дні забруднене повітря не дає можливості ультрафіолетовим променям проникати через атмосферу. Крім цього, багато людей навіть влітку проводять більшу частину часу в приміщенні. І якщо нам вдається виїхати на природу у вихідні дні, то використання сонцезахисних кремів, одягу з довгим рукавом і капелюхів зводить нанівець активність сонячного випромінювання.

Дефіцит вітаміну D3 може влинути на...

Вітамін D3 відіграє життєво важливу роль для нормального функціонування імунної системи. Без достатньої кількості вітаміну наші імунні клітини не здатні адекватно реагувати у разі контакту з інфекційними чинниками. Організм в цілому стає більш сприйнятливим до інфекцій.

Вітамін D3 також необхідний нашому організму для перетворення поживних речовин в енергію. Якщо ви постійно відчуваєте втому, це може означати, що організм не засвоює корисні речовини з їжі, що, в свою чергу, може бути спровоковано саме дефіцитом вітаміну D.

Вітамін D3 відіграє важливу роль у підтримці нормального рівня серотоніну в мозку. Компіляційне дослідження, опубліковане в 2014 році в Medical Hypotheses, встановило зв'язок між дефіцитом вітаміну D і сезонним афективним розладом (сезонною депресією).

Вітамін D3 взаємодіє з нейронами, які беруть участь в процесі регуляції циклу сну/неспання і сприяє засвоєнню фосфору в організмі. Нестача вітаміну D призводить до різноманітних розладів сну: безсоння, неглибокий та переривчастий сон, безпричинні нічні пробудження.

Вітамін D3 критично необхідний для регуляції рівня кальцію та фосфору в організмі, які мають важливе значення для збереження здоров'я зубів, суглобів і кісток. Адекватний рівень вітаміну D допомагає знизити ризик розвитку остеопорозу (втрата кісткової щільності) у дорослому віці. Проблема остеопорозу надзвичайно актуальна для людей старше 50 років, так як при остеопорозі значно зростає ризик переломів кісток. Чимало проблем також завдають болі в попереку, у кульшовому та колінному суглобах

Перевірте свій рівень вітаміну D

зі знижкою 50% від Детрімакс®

в найближчій лабораторії

Реклама медичного закладу. Ліцензія МОЗ України серія АГ № 599651 від 26.12.2011 р.
*Надається знижка 50% від повної звичайної ціни, встановленої на момент надання послуги на аналіз 25(ОН)D у мережі лабораторій «Сінево» по всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей) у разі онлайн оформлення на період з 12 лютого по 31 грудня 2018 року
*Детальні умови отриманняя знижки читайте тут

Your browser does not support SVG.

Як забезпечити собі оптимальний рівень вітаміну D3?

Сонце – природнє джерело вітаміну D3:

солнце

Сонце - основне джерело

Синтез вітаміну D3 в організмі відбувається лише під впливом сонячного ультрафіолетового випромінювання, довжина хвилі якого становить 275-320 нм.

img

Достатню кількість вітаміну D3 можна отримати в літній період, перебуваючи на сонці в період з 11 до 15 години. Але не варто забувати про те, що атмосфера в наших містах часто забруднена і навіть в сонячний день може погано пропускати УФ-промені відповідного спектру.

У зимовий період отримати потрібну порцію вітаміну D3 майже неможливо, тому організм потрібно підтримувати додатково.

рука

Хто в зоні ризику?

 • Офісні працівники, які проводять більшу частину дня в приміщенні;
 • Люди, які працюють в нічні зміни, а після сплять протягом дня;
 • Люди похилого віку, які нечасто бувають на вулиці;
 • Люди, які використовують сонцезахисні креми.

Їжа – ще одне джерело вітаміну D3:

рыба витамин д3

Де міститься вітамін D3?

Найбільше вітаміну D3 міститься в таких видах риби, як тріска, оселедець, палтус. Саме з цієї причини, фахівці рекомендують дорослим включати в раціон ці сорти риби, а дітям - риб'ячий жир.

есть овощи

У рослинному маслі, жовтках курячих яєць і молочних продуктах вітамін D3 присутній в значно менших кількостях.

Тому людям, що притримуються низько-калорійних або вегетаріанських дієт, слід обов'язково задуматися про додаткове включення до раціону вітаміну D3.

рыба витамин д3

Скільки коштує таке меню?

  Для забезпечення добової норми вітаміну D3, наприклад, рекомендується вживати щодня (на вибір):
 • 400 грам лосося
 • 50 жовтків курячих яєць
 • 2,5 кілограма кукурудзяних пластівців
 • 50 літрів звичайного молока

Детрімакс® – додаткове та потужне джерело вітаміну D3:

капсулы детримакс

Добавки до раціону харчування з вітаміном D3

Додавання до раціону харчових добавок, які містять вітамін D3 D3, є світовою тенденцією. Іноземні фахівці запевняють, що регулярний прийом вітаміну D3 дозволяє суттєво компенсувати його дефіцит в організмі.

препарат с витамином д3 Детримакс

Детрімакс® та його переваги

Дорослим з підтвердженим недостатнім рівнем споживання вітаміну D3 правильним вибором буде Детрімакс®

 • містить 1000 МО вітаміну D3, та допомагає забезпечити його оптимальний рівень в організмі.
 • вітамін D3розчинений у рослинній сафлоровій олії, яка поліпшує його засвоєння
 • виробляється в США відповідно до стандартів GMP та згідно з вимогами FDA, що говорить про його високу якість

Натиснувши на кнопку, ви перейдете на сайт tabletki.ua, де зможете на карті знайти найближчу аптеку з найкращою ціною.

ООО «Юнифарм - Украина».
Все права защищены. © 2018.
+380 44 594 70 00

*Мається на увазі приблизно 81%. Згідно узагальнених результатів дослідження, опублікованого у 2012 році у науково-практичному журналі «Боль. Суставы. Позвоночник 4 (08) 2012». У статті «Дефіцит вітаміну D у населення України та фактори ризику його розвитку» (автори Поворознюк В.В., Балацька Н.І.) наведено результати епідеміологічного дослідження частоти дефіциту вітаміну D серед населення України. Установлено, що переважна більшість жителів країни має дефіцит вітаміну D (81,8 %).

Тривалість курсу споживання: 30 днів, в подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.
Детрімакс, капсули масою 100 мг (60 або 120 капсул у флаконі). Склад (на 1 капсулу): вітамін D3 25 мкг (1000 МО); допоміжні речовини: масло сафлорове; оболонка: желатин, гліцерин, вода.
Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інформацією про застосування. Виробник: Юніфарм, Інк., (Unipharm, Inc.), США. Адреса представника заявника в Україні: м.Київ, вул. Пимоненка, 13, 4А/31, тел. +38 044 594 70 00