Детрімакс інструкція із застосування

Склад

Detrimax 1000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 µg (мкг) – 1000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Detrimax 2000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 50 µg (мкг) – 2000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Detrimax 4000 – (на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 100 µg (мкг) – 4000 IU (МО) допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода

Рекомендації щодо застосування

Detrimax 1000

Може бути рекомендована для корекції раціонів харчування, як додаткове джерело вітаміну D3 для дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та людям похилого віку. Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору; належному функціонуванню імунної системи; підтриманню нормального стану кісток і зубів; зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Detrimax 2000 та 4000

Дієтична добавка до раціону харчування – додаткове джерело вітаміну D3; сприяє зміцненню та належному функціонуванню імунної, нервової та м’язової системи, допомагає підтримувати кістки та зуби в здоровому стані, стимулює всмоктування кальцію та фосфору з шлунково-кишкового тракту.

Застереження

Detrimax 1000

Гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D; виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед споживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Detrimax 2000 та 4000

Гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D; виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. У період вагітності або годування груддю вітамін D3 повинен надходити до організму у необхідній кількості. Вітамін D3 слід застосовувати у період вагітності лише у разі потреби у строго рекомендованому дозуванні відповідно до рекомендацій лікаря.

Не перевищувати рекомендовану порцію для щоденного споживання.Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед споживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Detrimax 1000 – Дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час їди.

Detrimax 2000 – Дорослим по 1 капсулі 1 раз на 3 дні під час їди.

Detrimax 4000 – Дорослим по 1 капсулі 1 раз на 5 днів під час їди.

Термін вживання

Detrimax 1000 – 30 днів. Більш тривале споживання узгоджується з лікарем.

Detrimax 2000 – 4-8 тижнів. Більш тривале споживання узгоджується з лікарем.

Detrimax 4000 – 4-8 тижнів, в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску

Капсули масою 150 mg (мг), по 60 капсул у картонній коробці (4 блістери по 15 капсул)

Умови зберігання

Зберігати у первинній упаковці виробника при температурі від +15°C до +25°C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Куртіс Хелс Капс Сп. з о.о. (Curtis Health Caps Sp. z o.o.)

Адреса виробництва: Висоготово, вул. Баторовска, 52, 62-081 Пшезмерово, Польща (Manufacturing site: Wysogotowo, ul. Batarowska 52, 62-081 Przeźmierowo, Poland для Юніфарм Лабораторіз Лімітед, (Unipharm Laboratories Limited), Юридична адреса: 38/39 Фіцвільям Сквер Вест, Дублін 2, DO2 NX53, Ірландія (38/39 Fitzwilliam Square West, Dublin 2, DO2 NX53, Ireland).

Телефон в Україні: +38 044 594 70 00, www.unipharm.ua