Детрімакс інструкція із застосування

Склад

(на 1 капсулу): вітамін D3 (холекальциферол) 25 мкг (1000 МО); допоміжні речовини: масло сафлорове; оболонка: желатин, гліцерин, вода.

Рекомендації щодо застосування

дієтична добавка може бути використана за рекомендацією лікаря в раціонах дієтичного харчування дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та людям похилого віку в якості додаткового джерела вітаміну D3 з метою оптимального засвоєння кальцію та фосфору, підтримки нормального функціонування імунної системи, підтримки кісток і зубів у здоровому стані. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

Застереження

гіперчутливість до вітаміну D та прояви інтоксикації вітаміном D; виражені порушення функції нирок, сечокам’яна хвороба, підвищений вміст кальцію і / або фосфору в крові, активні форми туберкульозу легенів, саркоїдоз, підвищена чутливість до окремих компонентів. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не вживати після строку придатності зазначеного на упаковці. Перед застосуванням обов’язкова консультація лікаря.

 

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

дорослим із підтвердженим недостатнім рівнем споживання вітаміну D3 та людям віком після 65 років по 1 капсулі 1 раз на день під час їди.

Термін вживання

30 днів, в подальшому термін вживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску

капсули масою 100 мг (60 або 120 капсул у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці)

Умови зберігання

зберігати у щільно закритій первинній упаковці виробника, в сухому місці, при температурі не вище 30 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки.

Виробник

Юніфарм, Інк., (Unipharm, Inc.), Юридична адреса: 350 П`ята авеню, 6701, Нью-Йорк, 10118, США; 350 Fifth Avenue, Suite 6701, New York, N.Y. 10118, USA

Адреса виробництва: 75 Прогрес Лейн, Вотербері, Коннектикут, 06705, США (Manufacturing site: 75 Progress Lane, Waterbury, Connecticut 06705)