Вiтамiн D3

Роботи над дослідженням вітаміну Д3 проводяться понад 100 років. За цей період було вироблено не один препарат, здатний заповнити нестачу холекальциферолу в організмі людини. Досягти норми вітаміну Д допоможе Детрімакс — біологічна активна добавка нового покоління. Засіб виробляється в США, де розвитку охорони здоров’я приділяється велика увага.

subcategory-img

Як приймати вітамін Д3

Останні дослідження показали, що вітамін Д3 покращує роботу імунної системи, кістково-м’язових тканин, доповнює сили в умовах високої фізичної та розумової активності вже через місяць застосування. В одній капсулі, згідно з інструкцією до Детрімакс, міститься 1000 або 2000 МО холекальциферолу, що не перевищує максимальну рекомендовану дозу на добу. Добавку рекомендують приймати:

  • жінкам (у тому числі при вагітності);
  • чоловікам;
  • літнім громадянам.

Перед прийомом рекомендоване попереднє виявлення авітамінозу в лабораторних умовах і консультація з лікарем. Для тих, кому призначений вітамін Д3, протипоказання мінімальні — це тільки індивідуальна непереносимість компонентів, тому ймовірність побічних ефектів практично зведена до нуля. Препарат часто призначається в профілактичних цілях.

Інструкція